انجمن صنفی مترجمان استان تهران

برگزاری سومین دوره از آموزش ویراستاری با تدریس استاد حسین جاوید

كمیسیون آموزش انجمن صنفی مترجمان دوره ویراستاری برگزار می‌كند

کمیسیون آموزش انجمن صنفی مترجمان تهران از همان بدو تأسیس تاكنون بر اساس كارشناسی‌های صورت گرفته، با هدف ارتقای سطح علمی مترجمان و به منظور تسهیل ورود آنان به بازار حرفه‌ای خاصه‌ای نشر برگزاری دوره‌های تخصصی را در دستور كار خود قرار داده است. این كمیسیون با توجه به تقاضای علاقه‌مندان اقدام به برگزاری دوره آموزش ویراستاری كرده است و اكنون با عنایت به استقبال شركت‌كنندگان از دوره‌های ‍پشینی، سومین دوره این كارگاه تخصصی را نیز برگزار خواهد كرد.

حسین جاويد، مدرس این دوره، كارشناس‌ارشد زبان‌های باستانی ایران از دانشگاه علامه طباطبایی و عضو هیئت‌مدیره‌ انجمن صنفی ویراستاران است و سابقه سال‌ها تدریس ویرایش، ترجمه و ترجمه را در كارنامه خود دارد. در این دوره علاوه بر ویرایش صوری و زبانی شركت‌كنندگان با فرآیند تولید كتاب و چگونگی ویرایش با رایانه نیز آشنا خواهند شد.

لازم به ذكر است در پایان دوره به شركت‌كنندگان گواهینامه دوزبانه معتبر و مورد تأیید انجمن اعطا خواهد شد كه در نظام رتبه‌بندی مترجمان نیز حائز اهمیت خواهد بود.

همچنین برگزیدگان دوره نیز برای معرفی به نهادهای متقاضی نیروی كار و انجام پروژه‌های تعاونی خدمات ترجمه انجمن مترجمان (ختام) در اولویت خواهند بود.

 

شهریه‌:۶۵۰.۰۰۰  تومان

ویژه اعضای انجمن صنفی مترجمان: ۵۰۰.۰۰۰ تومان

شروع دوره: از ۱۹ آذر ۱۹۷

  ۱۵ جلسه‌ی دو ساعته - دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت ۱۸ - ۱۶