انجمن صنفی مترجمان استان تهران

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مترجمان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: تجلیل از مهشید نونهالی و اسد‌الله امرایی در جشن مترجمان

اخبار سایت

محمدرضا اربابی نسبت به تجلیل از دو مترجم زبان فرانسه و انگلیسی در جشن مترجمان خبر داد.

محمدرضا اربابی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مترجمان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص جشن مترجمان گفت: جشن مترجمان توسط انجمن صنفی مترجمان ۲۴ شهریور ماه سال جاری در پژوهشکده فرهنگ و ارتباطات جهاد دانشگاهی از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برگزار می‌شود. در این مراسم از مهشید نونهالی و اسدالله امرایی تجلیل می‌شود. یکی از این مترجمان، در زبان فرانسه و دیگری در زبان انگلیسی تبحر دارد.

وی افزود: همچنین، در جشن مترجمان از ۱۰ اثر در قالب طرح حمایتی انجمن صنفی مترجمان رونمایی می‌شود همچنین در این مراسم پژوهشگر برتر در زمینه ترجمه معرفی خواهد شد. قرعه‌کشی میان شرکت‌کنندگان در این جشن و اهدای جوایز به آن‌ها به همراه اجرای موسیقی از برنامه‌های دیگری است که در جشن مترجمان اجرا خواهد شد. سعی می‌کنیم این برنامه هم جنبه سرگرمی و هم پژوهشی برای مترجمان شرکت‌کننده در آن داشته باشد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

فرم ثبت نام در سومين جشن ملي مترجمان (شركت در اين جشن ملي براي عموم رايگان و آزاد است. ثبت نام صرفاً به منظور مديريت هرچه بهتر اين مراسم انجام مي‌گردد)