انجمن صنفی مترجمان استان تهران

آگهی استخدام مترجم در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران – مهر ماه ۹۶

اخبار سایت

بانک مرکزی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، در رشته‌های مختلف در شهرهای تهران – اصفهان – آذربایجان شرقی – کرمانشاه – اردبیل – خوزستان – مازندران– زنجان – سمنان – فارس – قم – کرمان – البرز – یزد – همدان – بوشهر – قزوین – لرستان- کردستان – آذربایجان غربی استخدام می‌کند.

 

شرایط عمومی :

۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۳- اعتقاد و تعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۴- عدم اشتهار به فساد و نداشتن سوء سابقه.

 

نکته مهم :
هر داوطلب می‌توانند تنها در یک ردیف شغلی شرکت نماید (در صورت عدم رعایت این موضوع از سوی داوطلب، بانک مجاز به حذف تمامی ثبت‌نام‌های وی خواهد بود)

 

زمان ثبت نام :

ثبت‌نام به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon.cbi.ir از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۷/۲۹ ت ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۸/۱۰ صورت خواهد پذیرفت. در ضمن بانک از پذیرش تقاضای حضوری یا تقاضاهایی که به پست تحویل داده شود، معذور است.

تذکر مهم: مدت زمان تعیین شده تمدید نمی‌گردد و متقاضیان می‌بایست در مدت زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

 

 

مواد آزمون مقاطع دانشگاهی شامل دروس پایه و تخصصی رشته مربوطه، و مواد امتحان عمومی عبارتند از:

• معارف اسلامی زیر باشد:
• زبان و ادبیات فارسی
• زبان انگلیسی (عمومی و تخصصی)
• فناوری اطلاعات

در ضمن اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (مسیحی،کلیمی،زرتشتی) از پاسخ‌گویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس میانگین نمره سایر سوالات محاسبه خواهد شد .

 

نکات مهم برای ثبت نام :

۱. از آن‌جا که وجه واریزی جهت شرکت در آزمون به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد، لذا از داوطلبان گرامی تقاضا می‌شود قبل از اقدام به ورود اطلاعات و واریز وجه، تمامی شرایط مربوط به ردیف شغلی مورد تقاضای خود از قبیل شرایط سنی، تحصیلی، شرط حداقل معدل کل، بومی بودن و... . را به دقت و بطور کامل مطالعه نموده و در صورت تطابق شرایط اقدام به ثبت‌نام نمایند. بدیهی است مسئولیت هرگونه مغایرت در ثبت‌نام و شرایط آگهی که منجر به غیرواجد شدن داوطلب خواهد شد بر عهده وی بوده و بانک هیچ‌گونه تعهدی در خصوص استرداد مبلغ پرداخت شده نخواهد داشت.

۲. برای تمامی ردیف‌های شغلی، شرط حداقل معدل کل تعیین شده که داوطلبان گرامی می‌بایست به این نکته توجه کافی داشته باشند.

۳. در صورتی که اطلاعات مندرج در هر یک از مدارک الصاقی با اطلاعات وارد شده در فرم ثبت‌نام مغایرت داشته باشد، بانک مجاز به ابطال ثبت نام (علیرغم واریز وجه ثبت‌نام) خواهد بود.

۴. در طی مراحل ثبت نام یا ویرایش، به هیچ عنوان از دکمه back یا forward مرورگر خود استفاده ننموده و صرفاً از دکمه‌های “صفحه بعدی” و “صفحه قبلی” که به همین منظور در پایین هر صفحه تعبیه شده استفاده نمایید. در غیر این صورت عواقب عدم ثبت صحیح اطلاعات بر عهده داوطلب خواهد بود.

۵. داوطلبان گرامی در انتخاب ردیف شغلی دقت لازم را داشته باشند، زیرا پس از تکمیل ثبت‌نام، تغییر ردیف شغلی انتخابی به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

۶. اتمام مهلت ثبت‌نام، پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ بوده و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود. ضمناً ثبت‌نام قبل از روزهای پایانی مهلت تعیین شده با سهولت بیشتری همراه بوده و توصیه می‌گردد ثبت‌نام به روزهای پایانی مهلت مذکور موکول نشود.

جهت ثبت‌نام موارد ذیل مورد نیاز می‌باشد:

۱. فایل اسکن شده عکس ۴×۳ تمام رخ ، جدید و واضح با فرمت jpg و حجم کمتر از KB40
تذکر مهم : ثبت نام با عکس های ناواضح یا گرفته شده با موبایل به هیچ عنوان تائید نخواهد شد

۲. فایل اسکن شده از مدرک تحصیلی با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100

۳. فایل اسکن شده از صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg وحجم کمتر از KB100

۴. فایل اسکن شده از کارت پایان خدمت یا معافیت، پشت و رو در یک صفحه (ویژه داوطلبین مرد) با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100

۵.فایل اسکن شده از گواهی سابقه کار و لیست بیمه تامین اجتماعی صرفاً برای متقاضیان ردیفهای شغلی نیازمند سابقه کار با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100

۶. ﻛﺎرت ﺑـﺎﻧﻜﻲ عضو ﺷﺒﻜﻪ ﺷﺘﺎب با در اختیار داشتن رمز دوم کارت به منظور پرداخت مبلغ ۴۰۰۰۰۰ ریال هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مرکزي

 

 

جدول رديف‌هاي شغلي

 

 

سيده هستي حسيني

روابط عمومي انجمن صنفي مترجمان شهر تهران